Rekrutacja wolontariuszy trwa!!! 2017-02-16 , archiwum aktualności - 2017

   Działanie w organizacji pozarządowej jest wielką przygodą stwarzającą wiele możliwości rozwoju w różnych dziedzinach. Jest też okazją do poznania interesujących ludzi i nawiązania cennych przyjaźni.

Życie wielu osób zmieniło się dzięki aktywnemu działaniu i byciu wolontariuszem. Zyskiwali oni między innymi jaśniejszą wizję tego, kim chcą być w przyszłości, odkrywali swoje nowe talenty, jak też dzięki wymianie doświadczeń z innymi zdecydowanie poszerzali horyzonty.

Stowarzyszenie HEureka Generator działa zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. W ciągu roku organizujemy wiele ciekawych warsztatów, bierzemy udział w konferencjach, tworzymy międzynarodowe wymiany młodzieży, kursy szkoleniowe i seminaria. Każdy z was pod okiem doświadczonych członków naszej organizacji może zaangażować się w te inicjatywy, a także zmieniać własne pomysły w realne działanie.

Nie wymagamy od was doświadczenia i certyfikatów. Liczy się chęć bycia aktywnym. Gwarantujemy, że zaangażowanie zaprocentuje szybkim rozwojem osobistym i dużą satysfakcją. Z biegiem czasu otrzymywać będziecie też coraz bardziej odpowiedzialne zadania, które pomogą Wam w pełni współtworzyć stowarzyszenie HEureka Generator razem z nami.