10 lat sieci IMAGINARY REALMS 2020-04-25 , archiwum aktualności - 2020

10 lat temu zakończył się pierwszy projekt młodzieżowy w ramach międzynarodowej sieci miłośników gier teatralnych (LARP) Imaginary Realms. Przez lata sieć była rozwijana przez młodzież współpracującą z organizacjami pozarządowymi z Polski, Litwy, Węgier, Rumunii, Ukrainy i Czech.  Obecni członkowie HEureki angażowali się w działania sieci na długo przed powstaniem naszej organizacji.

Dzięki rozwojowi sieci gry teatralne stały się ważną metodą edukacji pozaformalnej w wielu międzynarodowych projektach młodzieżowych, a rezultaty kilkakrotnie były prezentowane przez grantodawców jako ‘dobra praktyka’ w pracy młodzieżowej. Obecnie stowarzyszenie HEureka Generator jest głównym administratorem sieci.

10 lat działania to okazja by powspominać i jednocześnie stworzyć coś nowego. Dla tego też HEureka otworzyła nowy kanał w serwisie internetowym youtube, gdzie znajdziecie materiały odgrzebane z archiwum sieci Imaginary Realms. W dalszym ciągu pracujemy nad obróbką niektórych ‘przedpotopowych’ LARPów więc lista dostępnych na kanale materiałów wideo będzie się powiększać. Wrzucamy tam też oczywiście relacje z LARPów, które odbywały się w czasie trwania naszych ostatnich projektów.

SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ  I ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!!!