Po konferencji prasowej 2020-07-24 , archiwum aktualności - 2020

W czwartek 23 lipca odbyła się w Zamościu konferencja prasowa poświęcona wynikom projektu ‘LEKCJEZYWEJHISTORII.PL’, który nasza organizacja realizuje w ramach programu ‘Kultura w sieciNarodowego Centrum Kultury.

W trakcie konferencji przedstawiliśmy otwartą już witrynę internetową lekcjezywejhistorii.pl.

W spotkaniu udział wzięli m.in. bohaterowie materiałów wideo znajdujących się na stronie: pani Barbara Szleszyńska-Malec, pan Tomasz Kowalczyk i pani Janina Kalinowska. Opowiedzieli oni o swoich wrażeniach związanych z lekcjami.

Obecni byli również nasi partnerzy: Stowarzyszenie Zamojskie Centrum Wolontariatu oraz ‘Zamość Drewniany i zamojskie archiwalia’ FB Fan page, którzy wnieśli duży wkład w powstanie witryny, a także szkoły partnerskie stowarzyszenia HEureka Generator i wolontariusze naszej organizacji.

Owocami czwartkowego spotkania jest podpisanie deklaracji partnerskich między Heureką, a dwoma zamojskimi organizacjami seniorskimi dzięki czemu na pewno kolejne nasze działania wspierające dialog międzypokoleniowy wkroczą na nowe tory.

Mięliśmy okazję również zaprojektować najbliższe działania z naszymi szkołami partnerskimi.

Dziękujemy zamojskim mediom:

Kurier Lubelski, Zamojska Telewizja Kablowa Wideo-Kadr, Zamojska.PL, Tygodnik Zamojski, Roztocze.NET, InfoZamość, Radio Lublin

Za udział w spotkaniu i pomoc we wzmacnianiu widoczności naszej strony internetowej.

Zapraszamy do odwiedzin strony LEKCJEZYWEJHISTORII.PL oraz do zapoznania się z relacjami zamojskich mediów z konferencji.