Mamy nowych partnerów! 2017-11-10 , archiwum aktualności - 2017

   Stowarzyszenie HEureka Generator podpisało deklaracje partnerskie z II Liceum Ogólnokształcącym im. C. Norwida w Krasnymstawie oraz z I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Jagiełły w Krasnymstawie.

Ważną częścią misji naszej organizacji jest działanie z młodzieżą i pracownikami młodzieżowymi z mniejszych miejscowości regionu Lubelszczyzny dla tego cieszymy się z otwartości na współpracę z obu stron oraz profesjonalnej, miłej atmosfery w dotychczasowych kontaktach.

Młodzież i nauczyciele z krasnostawskich szkół już w październiku angażowali się w nasze działania biorąc udział w międzynarodowej wymianie młodzieży i międzynarodowym seminarium kontaktowym dla pracowników młodzieżowych.

Już za parę dni, dzięki naszej współpracy międzynarodowej, uczniowie z tych szkół wyjadą na międzynarodowe wymiany młodzieży do Czech i na Litwę, gdzie będą zdobywać doświadczenia związane z historią XX wieku oraz z przedsiębiorczością młodych.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji obu szkół, nauczycielom: Pani Beacie Ortyl, Pani Monice Kwiecień i Panu Leszkowi Kluchowi oraz młodzieży za ciągle rozwijającą się współpracę pełną pozytywnej energii ;-)