Wyjazd edukacyjny do Zamościa w ramach wymiany młodzieży 'Keep Talking' 2017-10-12 , archiwum aktualności - 2017 , projekty

   10 października uczestnicy polsko ukraińskiej wymiany młodzieży zatytułowanej 'Keep talking' przyjechali do Zamościa. Zadaniem grupy było nawiązanie dużej ilości interakcji z mieszkańcami miasta, opowiedzenie im o naszym projekcie, zareklamowanie naszego bloga i strony internetowej.

Grupa zorganizowała happening na Rynku Wielkim oraz wzięła udział w grze miejskiej, dzięki której wszyscy mięli możliwość poznania uroków Zamościa oraz porozmawiania z ludźmi napotkanymi na ulicy.

Na murach twierdzy Zamość mogliśmy postrzelać z łuku i armaty oraz wysłuchać ciekawych opowieści związanych z historią miasta. Spotkaliśmy się również z mediami, dzięki czemu wiele osób w całym naszym regionie dowie się, co robimy na wymianie wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Ukrainy.

Wymianę młodzieży 'Keep Talking' Stowarzyszenie HEureka Generator' realizuje wraz z ukraińskim partnerem z Winnicy, organizacją 'KREATIV'. Projekt realizowany jest przy finansowym wsparciu Polsko Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

Zapraszamy do śledzenia naszego BLOGA i polubienia STRONY INTERNETOWEJ projektu