Dziś rozpoczynamy nasz kurs szkoleniowy! 2020-10-12 , archiwum aktualności - 2020

Po zakończeniu wytężonej pracy nad logistyką przyjazdów naszych partnerów rozpoczynamy dziś nasz międzynarodowy kurs szkoleniowy zatytułowany „Make The Lead”.

Wczoraj polski team pracował nad przygotowaniem sal roboczych do spotkania w ośrodku edukacyjnym w Motyczu Leśnym. Dziś już kontaktujemy się z partnerami, sprawdzając jak mija ostatni etap ich podróży do ośrodka.

W godzinach obiadowych powinniśmy być już wszyscy razem. Uczestnicy z Polski, Rumunii, Grecji, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowacji najpierw przejdą proces rejestracji (podpisanie kontraktów uczestnictwa, poświadczenie negatywnego wyniku testu na COVID-19, zapoznanie się z regulaminem ośrodka), a następie rozpoczniemy proces integracji grupy.

W związku z panującymi ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19, nasza organizacja dołożyła wszelkich starań by zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo udziału. Wszystkie nasze akcje odbywać się będą w oparciu o obecne regulacje związane z przeprowadzaniem tego typu spotkań.

Dodatkowo zgodnie z postanowieniami partnerów projektu, wszyscy uczestnicy zobowiązani byli do przeprowadzenia testu na COVID-19. W trakcie trwania kursu szkoleniowego nie będziemy opuszczać ośrodka szkoleniowego. Do naszej przestrzeni miszkalno-roboczej nie będą miały dostępu osoby z zewnątrz.

Trzymajcie za nas kciuki.