Seminarium HEureki zaakceptowane przez Polską Agencję Narodową programu Erasmus+! 2017-09-04 , archiwum aktualności - 2017 , projekty

Nasze seminarium zatytułowane ‘Progress Generators’ zostało zaakceptowane przez Polską Agencję Narodową programu Erasmus+. Projekt stworzony został przez europejskie organizacje pozarządowe, które chcą wymienić się doświadczeniami związanymi z tworzeniem i działaniem organizacji pozarządowej na wielu poziomach.

Pozwoli to nam wszystkim wzmocnić swoje organizacje, dzięki czemu będziemy realizować swoje misje profesjonalnie i efektywnie. Ważne dla nas tematy, które poruszymy to: Jak pracować razem, odpowiedzialność w organizacji; Jak zbudować dobry zespół; Jak pozyskać i zatrzymać wolontariusza; Jak stworzyć udane lokalne partnerstwo; Jak trafnie badać potrzeby społeczności lokalnej; Na czym opiera się udana współpraca międzynarodowa; Jak tworzyć projekty międzynarodowe ; Jak powinna działać międzynarodowa sieć partnerska.

Nasz projekt będzie reklamowany filmem dokumentalnym i publikacją elektroniczną.

Tytuł: ‘Progress Generators’
Host: HEureka Generator (Polska)
Miejsce: Motycz Leśny k. Lublin (Polska)
Data: 05-09.12.2017

Partnerzy: Co-efficient (Węgry), Association Evolution (Rumunia), Brno for you (Czechy), Marty for you (Słowacja), See Why (Cypr), Yellow Sheep Foundation (Polska), Development Association (Chorwacja).