Zostań wolontariuszem HEureki! 2017-12-15

Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ WOLONTARIUSZA. Po jej wypełnieniu odeślij TUTAJ. Dzięki temu znajdziesz się w naszej bazie i będziesz informowana/y o naszych działaniach wolontariackich, które angażują aktywnych młodych ludzi.

Dla zgłaszających się osób gwarantujemy szkolenie wprowadzające, które przygotuje Cię do danego prowadzonego przez nas działania.

Po udziale w jednym naszym działaniu będzie istniała dla ciebie możliwość dołączenia na stałe do naszego teamu wolontariackiego.

DLACZEGO WARTO?

'Wolontariat w HEurece poszerzył moje horyzonty. Zarówno te odnoszące się do mojej wiedzy na temat świata jak i te, przez które ten świat postrzegam. Dzięki pracy w organizacji nauczyłem się jak współpracować z ludźmi, unikać niepotrzebnych konfliktów i jak radzić sobie z takowymi jeśli powstaną'. - Kacper, wolontariusz HEureki.

'Działanie w organizacji pozarządowej jest wielką przygodą stwarzającą wiele możliwości rozwoju w różnych dziedzinach. Jest też okazją do poznania interesujących ludzi i nawiązania cennych przyjaźni.

Życie wielu osób zmieniło się dzięki aktywnemu działaniu i byciu wolontariuszem. Zyskiwali oni między innymi jaśniejszą wizję tego, kim chcą być w przyszłości, odkrywali swoje nowe talenty, jak też dzięki wymianie doświadczeń z innymi zdecydowanie poszerzali horyzonty'. - Andrzej Smyk, prezes Stowarzyszenia HEureka Generator.

Stowarzyszenie HEureka Generator działa zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. W ciągu roku organizujemy wiele ciekawych warsztatów, bierzemy udział w konferencjach, tworzymy międzynarodowe wymiany młodzieży, kursy szkoleniowe i seminaria. Każdy z was pod okiem doświadczonych członków naszej organizacji może zaangażować się w te inicjatywy, a także zmieniać własne pomysły w realne działanie.

Nie wymagamy od was doświadczenia i certyfikatów. Liczy się chęć bycia aktywnym. Gwarantujemy, że zaangażowanie zaprocentuje szybkim rozwojem osobistym i dużą satysfakcją. Z biegiem czasu otrzymywać będziecie też coraz bardziej odpowiedzialne zadania, które pomogą Wam w pełni współtworzyć stowarzyszenie HEureka Generator razem z nami'. - Katarzyna Kurowska, koordynatorka wolontariuszy w Stowarzyszeniu HEureka Generator.