Spotkanie robocze członków HEureki z wolontariuszami 2017-11-05 , archiwum aktualności - 2017

Wczoraj w Lublinie członkowie Stowarzyszenia HEureka Generator odbyli spotkanie robocze z wolontariuszami naszej organizacji. Chcemy by w naszej organizacji wolontariusz czuł się osobą stanowiącą o naszej sile, osobą będącą ważną częścią każdego realizowanego przez nas działania.

W związku z tym w trakcie spotkania dyskutowaliśmy między innymi o tym, czym jest istota wolontariatu, co wolontariusz chce dać od siebie organizacji, jaką ma motywację i jakie oczekiwania.

Szlifowaliśmy też zasady współpracy między nami ustalając jakimi kanałami skutecznie się komunikować oraz kto odpowiedzialny jest za co w naszych działaniach.

Mięliśmy też szansę przedyskutować co udało nam się do tej pory razem zrobić na wysokim poziomie, a było tego całkiem sporo  ;-)

W spotkaniu udział wzięli wolontariusze: Iza Wlizło, Natalia Snopek, Oskar Nowakowski i Kacper Sternik oraz członkowie HEureki: Justyna Golecka, Katarzyna Kurowska, Alicja Nowogrodzka i Andrzej Smyk.

Na koniec zdmuchnęliśmy świeczkę na naszym urodzinowym torcie świętując koniec pierwszego roku naszych działań;-)

Dziękujemy naszemu regionalnemu partnerowi, Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, za udostępnienie miejsca na nasze spotkanie.