Młodzieżowe Graffiti na Węgrzech - jesteśmy partnerem 2018-03-01 , archiwum aktualności - 2018

   Zbliża się kolejny projekt, w który angażujemy młodzież z naszego regionu. Nasz węgierski partner, organizacja Co-Efficient, zaproponowała nam partnerstwo w wymianie młodzieży zatytułowanej ‘Spraycan – The power of street art’ jeszcze w 2017 roku.

Jest to druga część projektu. Wymiana poświęcona jest aktywnemu uczestnictwu młodzieży jako obywateli Europy i sztuce ulicznej jako kanałowi komunikacji.

30 młodych osób z 6 krajów weźmie udział w wymianie (Rumunia, Czechy, Węgry, Polska, Cypr i Grecja).

Właśnie odbywa się spotkanie przygotowawcze do wymiany, w trakcie którego partnerzy dzielą między siebie obowiązki i rozmawiają o ostatnich szczegółach spotkania głównego.

Naszą organizację dzięki regionalnej współpracy z II LO im. C.K. Norwida W Krasnymstawie reprezentuje Ewa Łubińska. Dziękujemy za zaangażowanie.

Młodzież, która będzie uczestniczyć w wymianie to na co dzień uczniowie II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie oraz I LO im. W. Jagiełły w Krasnymstawie.

Zapraszamy do poznania polskiej grupy i materiału filmowego prezentującego pierwszą część projektu.

Projekt realizowany przez organizację Co-Efficient z Budapesztu w ramach europejskiego programu Erasmus+, Akcja Kluczowa 1, sektor ‘Młodzież’.

HEureka Generator jest polskim partnerem projektu.