Rozprzestrzeniamy rezultaty naszej wymiany 2018-03-12 , archiwum aktualności - 2018

Kontynuujemy nasze prace nad rozprzestrzenianiem rezultatów międzynarodowej wymiany młodzieży ‘Let me tell you a story – Whisper of exile’. Obecnie organizacje partnerskie projektu reklamują materiały filmowe, które zostały stworzone w trakcie spotkania w Polsce.

Dzięki nim zyskujemy wielu odbiorców pośrednich, którzy poznają jaki był nasz wspólny pomysł, co udało nam się osiągnąć oraz jaka jest struktura międzynarodowej wymiany młodzieży.

Zakończyliśmy już pracę nad naszą publikacją zawierającą wywiady z zamojskimi Sybirakami. Publikacja dostępna będzie w wersji elektronicznej i papierowej dla wszystkich zainteresowanych. Będziemy ją wspólnie rozprowadzać w naszych społecznościach lokalnych. Link do wersji elektronicznej udostępnimy już w przyszłym tygodniu.

Zebraliśmy też wszystkie informacje, artykuły, wywiady radiowe, wywiady telewizyjne i relacje filmowe o naszym projekcie jakie ukazały się na stronach naszych, naszych partnerów oraz w lokalnych mediach. Jest to ogółem prawie 100 linków, dzięki którym jesteśmy pewni, że zapewniliśmy dostęp do rezultatów projektu bardzo dużej liczbie zainteresowanych osób.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której zebraliśmy wiele ważnych momentów naszego projektu.

Projekt realizowany był w ramach europejskiego programu Erasmus+, Akcja Kluczowa 1, sektor ‘Młodzież’.